Rozmowa kwalifikacyjna - pytania o Excel

Dzięki ofercie kursy z Excela będą Państwo w stanie opanować program Excel

Arkusze kalkulacyjne Excela wykorzystywane są w wielu dziedzinach życia. Od podstawowych wymagań pracodawców, przez umiejętności na studiach kierunkowych, po domowe zarządzanie. Oferuje atrakcyjne wizualnie i czytelnie ujęte efekty, np. diagramy interaktywne tabele . Aby efektywnie i w miłej atmosferze nauczyć się jego obsługi, lub doszkolić z funkcji zaawansowanych zapraszamy na nasze kursy pod hasłem: „Jak obsługiwać Excela?„. Z nami nauka Excela jest łatwiejsza i skuteczniejsza! Zapraszamy do skorzystania oferty kursy z Excela

Szkolenia „Jak obsługiwać Excela?”

Przed rozpoczęciem ustalamy Państwa wymagania i możliwości. Na tej podstawie proponujemy optymalny program. Dzięki temu nasze kursy z Excela pomagają sprawnie opanować program i poprawiają wydajność pracy. Szkoleniowiec nie tylko pilnuje poprawności wykonywanych ćwiczeń, ale i pracuje indywidualnie z kursantem.

POZIOMY

Podstawowy zapoznaje użytkownika z programem, pokazuje jak pracować w Excelu, opanować funkcje niezbędne do prostych zadań. Przeznaczony dla początkujących.
Średnio-zaawansowany tworzymy na ogół na podstawie rozmowy z osobą, która ma być szkolona. DobieramyJak obsługiwać Excela program pod kontem zadań, jakie ma wykonywać w pracy. Są to średniej trudności funkcje, które pozwalają sprawnie uzyskać przejrzyste wyniki z atrakcyjnej graficznie oprawie, o dużej użyteczności i sprawne korygowanie błędów. Diagramy, odnośniki, tabele, itp. funkcje używane na tym poziomie.
Zaawansowany obejmuje rozbudowane funkcje i metody pracy np. z wykresami interaktywnymi, polami warunkowymi, itp. oraz dopracowaną oprawą graficzną, unikanie błędów, bardzo sprawne i płynne poruszanie się po programie i użytkowanie w celu uzyskania maksymalnej wydajności pracy z programem.

Na wszystkich poziomach szkolimy w wybranym przez Państwa trybie. Oferujemy zajęcia indywidualne, w małych i dużych grupach, lub online.

Zajęcia prowadzimy w małych grupach lub indywidualnie.
Poziom podstawowy, średnio-zaawansowany i zaawansowany,
lub o tematyce dopasowanej do odbiorcy.
W siedzibie naszej firmy, lub u klienta.

LOKALIZACJE, TERMINY, WYMIAR GODZIN

Szkolenia Microsoft Excel prowadzimy w naszej siedzibie w Warszawie, ul. Gandhi 35 lok. 16, u klientów lub we wcześniej ustalonej lokalizacji Dopasowujemy się terminami i wymiarem godzinowym do wymagań klientów. Szkolimy też w weekendy i popołudniami. Nasi szkoleniowcy nauczą Państwa obsługi Excela od podstawy po zaawansowane opcje.


Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

kursy z ExcelaTelefon:
603377273 – Grzegorz Sobótka
Mail: biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz