Jak obsługiwać Excel

Nie wiesz? A chcesz wiedzieć? A może napotkałeś problem z zaawansowaną funkcją? Po co Ty masz przekonywać się o tym wszystkim sam? Pomożemy! Zatem zapraszamy na nasze kursy, warsztaty i szkolenia. Podpowiemy, wyjaśnimy i nauczymy jak obsługiwać Excel.

Excel jest jednym z podstawowych i najczęściej używanych programów w życiu, pracy i szkole. Dlatego zachęcamy do udziału w naszych kursach, aby podnieść wasze kwalifikacje zawodowe, aby ułatwić sobie życie, albo zdobyć nowe umiejętności, które z pewnością zaprocentują w przyszłości. Ponieważ sprawna samodzielna obsługa programu Excel polega na opanowaniu funkcji i umiejętności odnajdywania danych opcji. Excel wykona za nas wiele skomplikowanych, czasochłonnych obliczeń i zorganizuje dane w użytecznej i przejrzystej formie. To bywa niezastąpione w pracy, zwłaszcza związanej z księgowością, kadrami, zaopatrzeniem i kontrolami.

Jak obsługiwać Excel. Jak? Skutecznie i bezstresowo!

Jak obsługiwać ExcelNa wszystkie sposoby dostosowane do Twoich potrzeb. Oszczędzimy Twój czas, nerwy i pieniądze. Unikniesz powielania najczęstszych błędów. Nasi szkoleniowcy nauczą obsługi programu Excel od elementarnych funkcji, po profesjonalne triki, krok po kroku. Obsługa programu Excel w formie kursu prowadzona jest jako wykłady i ćwiczenia. Zakresy obejmują szkolenie podstawowy, średnio-zaawansowany i zaawansowany.
Nauka od podstaw, gdzie zakres obejmuje elementarną wiedzę, np. formatowanie komórek, proste i użyteczne wykresy, podstawowe formuły i nieskomplikowane funkcje programu, do poziomu zaawansowanego, obejmującego między innymi powiązane tabele, aktywne wykresy, warunki, pola wyboru itp.


Szkolimy grupy i indywidualnych klientów. Obsługujemy szkoły, urzędy i korporacje.
Prowadzimy szkolenia dla firm i mikroprzedsiębiorstw.

W naszym biurze w Warszawie, u klienta, lub ustalonej lokalizacji.
Jesteśmy elastyczni czasowo, szkolimy też w weekendy i popołudniami.


Najpierw zapraszamy do rozmowy, gdzie ustalamy Państwa potrzeby, wymagania, możliwości i aktualną wiedzę. Na tej podstawie dobieramy odpowiedni program kursu. Uwzględniamy też indywidualne życzenia programowe kursanta, jak również dobieramy instruktora.

Na koniec szkolenia możemy wystawić certyfikat, po pozytywnym przejściu testu końcowego. A jeśli nie est potrzebny, wydamy zaświadczenie o przejściu kursu.


Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

kursy z Excela Excel dla seniorów Excel dla osób starszych prosty Excel

KONTAKT
603377273 – Grzegorz Sobótka

ZAPISY
biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz