Jak nauczyć się programu Excel

Najlepiej skutecznie i bez nerwów. Co proponuje nasza firma? Ćwicenia, bloki tematyczne, wyjaśnienia, konsultacje, 8h dziennie kursu, nauka, ćwiuczenia, wykład, znowu ćwiczenia. Następnie przykłady i znów ćwiczenia. Ale przede wszystkim mnóstwo wiedzy. Przydatnej i usystematyzowanej. A wszystko to w bezstresowej atmosferze. Kompetentni i dobrze nastawieni szkoleniowcy z bogatym doświadczeniem pokażą Państwu jak nauczyć się programu Excel. I poprowadzą przez cały tok kursu na wybranym przez Państwa poziomie.

Excel jest jednym z podstawowych i najczęściej używanych programów do obliczeń i zestawień, bazującym na kalkulacjach i bazie danych.Przede wszystkim wykona wiele czasochłonnych kalkulacji i zorganizuje dane w użyteczną i przejrzystą formę. Excela można uczyć się przed rozpoczęciem z nim pracy. Można również uczyć się na wykonywanych ćwiczeniach. Często metodą prób i błędów. W związku z tym im mniej błędów, tym więcej zaoszczędzonego czasu, nerwów i pieniędzy. W tym wszystkim pomogą Państwu nasi instruktorzy Excel.

Jak nauczyć się programu ExcelPoprowadzimy i pokażemy jak nauczyć się programu Excel. Zapraszamy na kursy! Podniosą one Państwa kwalifikacje, ułatwią życie, a dzięki nim zdobędziecie nowe umiejętności, które szybko zaprocentują. Sprawna samodzielna obsługa programu Excel polega na prawidłowym posługiwaniu się funkcjami, zdolności odnajdywania i stosowania interesujących nas opcji, właściwych dla zadania które chcemy wykonać. Excel narzędzie niezastąpione w pracy, zwłaszcza związanej z księgowością, kadrami, zaopatrzeniem itd. Nie wiesz jak zacząć z arkuszami kalkulacyjnymi? Excel lekcje

Jak nauczyć się programu Excel – z nami i skutecznie

W sposób dostosowany do Państwa wymagań, możliwości oraz wiedzy. Nasi szkoleniowcy uczą obsługi programu Excel od elementarnych funkcji, po zaawansowane triki. Obsługa programu Excel w formie kursu prowadzona jest jako wykłady i ćwiczeń. Zakresy obejmują kurs podstawowy, średnio-zaawansowany, zaawansowany zależnie od stopnia wiedzy i umiejętności.


Obejmuje elementarną wiedzę, np. formatowanie komórek, podstawowe formuły i funkcje programu.
Przez automatyzację pracy na poziomie średnio-zaawansowanym i użyteczne wykresy.
Po powiązane tabele, aktywne wykresy, warunki, pola wyboru itp.


 

Jak nauczyć się programu Excel – INFORMACJE

Szkolimy w naszym biurze w Warszawie, u klientów lub w ustalonej lokalizacji. W grupach lub indywidualnie. Dopasowujemy się terminami i wymiarem godzinowym do wymagań klientów. W tygodniu, ale też w weekendy i popołudnia. Sugerujemy zajęcia  po 4h, aby wykorzystać maksymalną koncentrację odbiorców.

 


Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

Jak nauczyć się ExcelaKONTAKT
Grzegorz Sobótka – 603377273

ZAPISY
biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz