Kurs Excel Warszawa, Excel zaawansowany szkolenie Warszawa

Excel zaawansowany szkolenie Warszawa

Excel zaawansowany szkolenie Warszawa jest dedykowany osobom, które pracują w MS Excel na co dzień. Program szkolenia przewiduje pracę na zaawansowanych funkcjach arkuszy kalkulacyjnych operując dużą ilością danych. Uczestnik szkolenia ugruntuje swoją wiedzę na temat MS Excel oraz zautomatyzuje swoją pracę, by stała się łatwiejsza i szybsza.  Uczestnicy szkolenia będą w stanie samodzielnie, w najbardziej optymalny sposób tworzyć, konsolidować i zarządzać danymi. Szereg narzędzi usprawniających prace często znacznie redukuje czas już dotychczas wykonywanych zadań.

Excel zaawansowany szkolenie Warszawa, zarys szkolenia:

 1. Środowisko pracy i Excel. Wprowadzenie i omówienie codziennej pracy z Excelem.
 • Analiza potrzeb szkoleniowych
 1. Organizacja informacji w MS Excel.
 2. Analiza danych.
 3. Zarządzanie bazami danych
 4. Współpraca z aplikacjami
 5. Automatyzacja pracy
 6. Visual Basic

Dbamy, by nasze szkolenie przebiegało w przyjaznej atmosferze, która stworzy przestrzeń na pytania i dyskusje, w celu swobody użytkowników i wzbudzenia ich ciekawości i gotowości do wykonywanych zadań. Chcemy, żeby każdy z uczestników miał pewność, że jego wszystkie wątpliwości zostały rozwiązane, dlatego staramy się o indywidualne podejście do każdej osoby biorącej udział w  szkoleniu.

Excel zaawansowany szkolenie Warszawa oparty jest na praktyce, która ma na celu utrwalenie informacji i umiejętności użytkowników.

Nasz Excel zaawansowany szkolenie Warszawa dostosowany do Państwa potrzeb, możliwy do realizacji zgodnie z Państwa wytycznymi, tj.:

 1. Forma indywidualna. Szkolenie odbywające się „nauczyciel-uczeń”.
 2. Forma małych grup. Dla grup kilkuosobowych.
 3. Forma dużych grup. Najczęściej realizowana w średnich firmach.
 4. Formach bardzo dużych grup/wykład. Dedykowana dla instytucji oraz bardzo dużych firm.
 5. Zdalna praca użytkownika z osobą prowadzącą kurs, dzięki nowym technologiom. Swoją optymalizację zyskuje dzięki współdzieleniu pulpitu.

Wyróżnia nas profesjonalizm i elastyczność. Państwa potrzeby szkoleniowe z zakresu arkuszy kalkulacyjnych są dla nas wyznacznikiem dla programu szkolenia. Ponadto wszystkie podjęte wspólnie działania weryfikujemy tekstem kończącym szkolenie, co pozwala sprawdzić jak uczestnicy opanowali wiedzę i umiejętności.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i znajdziemy wspólne rozwiązania dla Państwa potrzeb.

603377273 – Grzegorz Sobótka

Mail: biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz