Excel średnio zaawansowany.

Excel średnio zaawansowany w małych lub dużych grupach. Kurs przewidziany dla osób posiadających pewne doświadczenie z MS Excel i chcących poszerzyć swoją wiedzę.

Co to jest Excel średnio zaawansowany?

Excel to bardzo rozbudowany program, który często jest wykorzystywany do bardzo różnych celów. Dlatego jego użytkownicy często bardzo różnie oceniają swój poziom. Powoduje to sytuacje, w których jedna osoba na średnio zaawansowanym poziomie nie wie o MS Excel tyle co inna osoba twierdząca że również jest na takim poziomie. Dlatego w takich sytuacjach proponujemy przyszłym osobom szkolonym aby przejrzały program szkolenia podstawowego i szkolenia zaawansowanego i wskazały elementy, które nie są dla nich w pełni jasne. Na tej podstawie możemy stworzyć indywidualny program specjalnie dopracowany pod osoby szkolone.

Excel średnio zaawansowany – jak wyglądają szkolenia?

Formę szkoleń dopasowujemy do wielkości grupy oraz czasu jaki ma ona na przyswojenie materiału. Dysponujemy instruktorami potrafiącymi szkolić na poziomach od podstawowego do zaawansowanego. Materiały wykorzystywane w czasie szkolenia mogą być „tabelkami”, na których pracują na codzień osoby szkolone. Jeśli jest możliwość aby w czasie kursu Excel pracować na materiałach na codzień wykorzystywanych w pracy to znacznie przyśpiesza to proces przyswajania wiedzy. Nasze szkolenia przeprowadzamy w maksymalnie praktycznej formie. Minimalizujemy ilość suchej, ciężko przyswajalnej teorii i zastępujemy ja praktycznymi ćwiczeniami pokazującymi jak można wykorzystywać poznawane właśnie funkcje. Szkolenia przeprowadzamy w formie sesji szkoleniowych, których długość dopasowujemy do ilości osób szkolonych. Sugerujemy aby poszczególne sesje szkoleniowe były tym krótsze im mniej liczna jest grupa.

Excel średnio zaawansowany – gdzie mogą się odbywać szkolenia?

Nasze szkolenia przeprowadzamy w naszej siedzibie w śródmieściu. Najczęściej jednak przeprowadzamy je u naszych Klientów. Dzięki temu obciążenie dla osób szkolonych jest minimalne. W razie potrzeby możemy również przeprowadzić szkolenia online.

Excel średnio zaawansowany – kontakt.

W przypadku zainteresowania naszymi kursami sugerujemy kontakt mailowy. Prosimy o opisanie swojego poziomu oraz wskazanie pasujących Państwu terminów.

Kurs Excel kontakt:

Telefon:

603377273 – Grzegorz Sobótka

Mail: biuro@kurs-excel.pl