Excel średnio zaawansowany

Excel średnio zaawansowany w małych lub dużych grupach – kurs przewidziany dla osób posiadających już pewne doświadczenie z MS Excel, chcących poszerzyć swoją wiedzę.

Co to jest Excel średnio zaawansowany?

Excel to bardzo rozbudowany program, często wykorzystywany do zróżnicowanych celów. Dlatego zdarza się, że jego użytkownicy różnie oceniają swój poziom. Wiedza poszczególnych osób z danego poziomu, np. średnio zaawansowanego, znacznie się od siebie różni. Aby starannie wyrównać poziom szkolenia, proponujemy przyszłym uczestnikom przejrzenie naszych programów bazowych na poszczególnych poziomach i wskazanie elementów, które nie są dla nich w pełni jasne lub którymi są szczególnie zainteresowani. Na tej podstawie tworzymy indywidualny program, specjalnie dostosowany do potrzeb uczestników danego szkolenia.

Excel średnio zaawansowany – jak wyglądają szkolenia?

Formę szkoleń uzależnimy i dopasowujemy do wielkości grupy oraz czasu, jaki ma ona na przerobienie materiału. Nasi instruktorzy szkolą na wszystkich poziomach – od podstawowego do zaawansowanego. Często w materiałach wykorzystywanych w czasie szkolenia i dla jego potrzeb, używane są „tabelki”, na których pracują na codzień uczestnicy kursu. Jeśli jest możliwość, aby w czasie szkolenia Excel pracować na materiałach wykorzystywanych na codzień w pracy – znacznie przyśpiesza to proces przyswajania wiedzy i zwiększa swobodę korzystania z narzędzi oferowanych przez program. W naszych szkoleniach kładziemy nacisk na praktykę. Minimalizujemy ilość „suchej”, ciężko przyswajalnej teorii i zastępujemy ją ćwiczeniami praktycznymi, pokazującymi jak można wykorzystywać poznawane właśnie funkcje i narzędzia. Szkolenia prowadzimy w formie sesji szkoleniowych, których długość dopasowujemy do potrzeb i możliwości uczestników, a także do ich ilości. Sugerujemy aby poszczególne sesje szkoleniowe były tym krótsze, im mniej liczna jest grupa.

Excel średnio zaawansowany – gdzie mogą się odbywać szkolenia?

Nasze szkolenia organizujemy w naszej sali szkoleniowej na Ursynowie (ul. Indiry Gandhi 35 lok 16). Najczęściej jednak, ze względu na podniesienie komfortu klientów i efektywności kursów, prowadzimy je u naszych Klientów. W razie potrzeby możemy również przeprowadzić szkolenia online.

Excel średnio zaawansowany – kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi kursami, poprosimy o wiadomość mailową z krótkim opisem potrzeb i oczekiwań (poziomu zaawansowania), a także wstępnych, preferowanych terminów.

Kurs Excel kontakt:

Telefon:

603377273 – Grzegorz Sobótka

Mail: biuro@kurs-excel.pl