Excel podstawowy

Excel podstawowy

Szkolenia Excel podstawowy to nasza oferta dla użytkowników zaczynających używanie arkuszy kalkulacyjnych MS Excel. Proste i jasne lekcje, które proponujemy pozwolą Państwu przede wszystkim rozpocząć efektywną i samodzielną pracę z Excelem, bez stresu i powielania najczęstszych błędów.

Excel to popularny program kalkulacyjny z pakietu biurowego MS Office. Dzięki rozbudowanym możliwościom wykonywania działań matematycznych i statystycznych, oraz przejrzystym ujęciom graficznym pozwala na tworzenie użytecznych dokumentów. Najczęściej raportów, zestawień, zamówień, list płac, a także wielu innych projektów. To w wielu przypadkach niezastąpione narzędzie, znajdujące swoje zastosowanie w niemalże wszystkich branżach, a także w życiu codziennym.

Ze względu na różnorodność potrzeb, jakie Państwo zgłaszacie, dopracujemy plan zajęć tak, by optymalnie pokazać jak najlepiej posługiwać się Excelem w pracy i w domu. Przykłady omawiane na zajęciach mogą pochodzić z zawodowego zakresu obowiązków, ale także mogą być planowaniem domowego budżetu i innych możliwości, jakie dają arkusze kalkulacyjne Excel.

Nasze szkolenia Excel podstawowy rozpoczynają się od wprowadzenia w świat MS Excel, w którym pokazujemy jak zbudować podstawową i uniwersalną przestrzeń danych. Następnie przewidzieliśmy między innymi:

  • Liczenie i formuły
  • Formatowanie
  • Bazę danych i analizę danych

Nasze kursy Excel podstawowy proponujemy w  następujących formach:

  1. Indywidualnej, która jest przewidziana w relacji nauczyciel-uczeń. Co przynosi bardzo dużą skuteczność.
  2. Małych grup, zaplanowanej na potrzeby kilkuosobowej grupy.
  3. Dużych grup, najczęściej realizowana w firmach.
  4. Bardzo dużych grup, w formie wykładu. Dedykowana dla dużych firm oraz instytucji.
  5. Online, dzięki najnowszym technologiom, umożliwiającym współdzielenie pulpitu z użytkownikiem bardzo wygodna forma szkolenia.

Szkolenia Excel podstawowy dostosowane są do Państwa potrzeb. Ze względu na liczebność osób szkolonych, a także miejsce, w którym możemy szkolenia przeprowadzać. Istnieje możliwość dojazdu do osoby szkolonej. Mamy także możliwość zorganizowania szkolenia w naszym biurze.

Kurs z zakresu Excel podstawowy został stworzony tak, by nauczyć Państwa podstawowych funkcji arkuszy kalkulacyjnych Excel, oswoić ze środowiskiem MS Excel oraz przygotować do poszerzania kompetencji.


Uczestnik naszego szkolenia może otrzymać
spersonalizowany dyplom świadczący o pozytywnym ukończeniu szkolenia.


Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

kursy z Excela Excel dla seniorów Excel dla osób starszych prosty Excel

KONTAKT
603377273 – Grzegorz Sobótka

ZAPISY
biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz