Excel podstawowy

Excel podstawowy

Szkolenia Excel podstawowy to nasza oferta dla użytkowników zaczynających używanie arkuszy kalkulacyjnych MS Excel. Proste i jasne lekcje, które proponujemy pozwolą Państwu rozpocząć efektywną i samodzielną pracę z Excelem, bez stresu i powielania najczęstszych błędów.

Excel to najbardziej popularny program z pakietu biurowego MS Office. Dzięki rozbudowanym możliwościom wykonywania działań matematycznych, geometrycznych oraz przejrzyste ujęcia graficzne pozwala na tworzenie użytecznych dokumentów. Między innymi raportów, zestawień, zamówień, list płac i wielu innych projektów. To w wielu przypadkach niezastąpione narzędzie, znajdujące swoje zastosowanie w niemalże wszystkich branżach, a także w życiu codziennym.

Ze względu na różnorodność potrzeb, jaką Państwo zgłaszacie, dopracujemy plan zajęć tak, by optymalnie pokazać jak najlepiej posługiwać się Excelem w pracy i w domu. Przykłady omawiane na zajęciach mogą pochodzić z codziennego zakresu obowiązków a także mogą być planowaniem domowego budżetu i innych możliwości, jakie dają arkusze kalkulacyjne Excel.

Nasze szkolenia Excel podstawowy Warszawa rozpoczynają się od wprowadzenia w świat MS Excel,  w którym pokazujemy jak zbudować podstawową i uniwersalną tabelkę, następnie przewidzieliśmy:

  • Liczenie i formuły
  • Formatowanie czasu
  • Baza danych i analiza danych

Nasze kursy Excel podstawowy proponujemy w  następujących formach:

  1. Indywidualnej, która jest przewidziana w relacji nauczyciel-uczeń. Co przynosi bardzo dużą skuteczność.
  2. Małych grup, zaplanowanej na potrzeby kilkuosobowej grupy.
  3. Dużych grup, najczęściej realizowana w firmach.
  4. Bardzo dużych grup, w formie wykładu. Dedykowana dla dużych firm oraz instytucji.
  5. Online, dzięki najnowszym technologiom, umożliwiającym współdzielenie pulpitu z użytkownikiem bardzo wygodna forma szkolenia.

Szkolenia Excel podstawowy dostosowane są do Państwa potrzeb. Ze względu na liczebność osób szkolonych, a także miejsce, w którym możemy szkolenia przeprowadzać. Istnieje możliwość dojazdu do osoby szkolonej, w ustalone miejsce. Planujemy także czas szkoleń optymalnie dostosowany do potrzeb klientów. Mamy także możliwość zorganizowania szkolenia w naszym biurze.

Kursy z zakresu Excel podstawowy został stworzony tak, by nauczyć Państwa podstawowych funkcji arkuszy kalkulacyjnych Excel, oswoić ze środowiskiem MS Excel oraz przygotować Państwa do poszerzania swoich kompetencji w tym zakresie.


Uczestnik naszego szkolenia może otrzymać
spersonalizowany dyplom świadczący o pozytywnym ukończeniu szkolenia.


Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

kursy z Excela Excel dla seniorów Excel dla osób starszych prosty Excel

KONTAKT
603377273 – Grzegorz Sobótka

ZAPISY
biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz