Excel podstawowy

Rozpoczyna się on przede wszystkim od wprowadzenia w świat MS Excel. Następnie mamy do czynienia wiedzą teoretyczną: bazowymi elementami i elementarną bazą. Kolejno omawiamy nawigację, interfejs i dostosowywanie, formuły i zależności oraz edytowanie komórek, ale także ochronę dokumentu w różnych zakresach i różnego stopnia współdzielenie arkuszy. Excel podstawowy jest zakresem materiału, w którym głównie pokazujemy jak zbudować podstawową i uniwersalną przestrzeń danych. Następnie przewidzieliśmy między innymi:

  • Liczenie i formuły
  • Formatowanie
  • Bazę danych i analizę danych

Co zawiera Excel podstawowy?

Excel to popularny program kalkulacyjny z pakietu biurowego MS Office. Dzięki rozbudowanym możliwościom wykonywania działań matematycznych i statystycznych, oraz przejrzystym ujęciom graficznym pozwala na tworzenie użytecznych dokumentów. Najczęściej raportów, zestawień, zamówień, list płac, a także wielu innych projektów. To w wielu przypadkach niezastąpione narzędzie, znajdujące swoje zastosowanie w niemalże wszystkich branżach, a także w życiu codziennym.

Excel podstawowy

Szkolenia Excel podstawowy to nasza oferta głównie dla użytkowników, zaczynających korzystanie z arkuszy kalkulacyjnych MS Excel. Proste i jasne lekcje, które proponujemy pozwolą Państwu przede wszystkim rozpocząć efektywną i samodzielną pracę z Excelem, bez stresu i powielania najczęstszych błędów.

Zalety naszych kursów z Excela

  • Ze względu na różnorodność potrzeb, jakie Państwo zgłaszacie, dopracujemy plan zajęć tak, by optymalnie pokazać jak najlepiej posługiwać się Excelem w pracy i w domu.
  • rzykłady omawiane na zajęciach mogą pochodzić z zawodowego zakresu obowiązków, ale także mogą być planowaniem domowego budżetu i innych możliwości, jakie dają arkusze kalkulacyjne Excel.
  • Ze względu na liczebność osób szkolonych, a także miejsce, w którym możemy szkolenia przeprowadzać.
  • Kurs z zakresu Excel podstawowy został stworzony tak, by nauczyć Państwa podstawowych funkcji arkuszy kalkulacyjnych Excel, oswoić ze środowiskiem MS Excel oraz przygotować do poszerzania kompetencji.
  • Proponujemy po kursie podstawoym przejście na poziom wyżej i kontynuację nauki. Ponieważ prowadzenie przez tego samego instruktora pozwala lepiej zrozumieć tematy, a także redukuje stres. Ponadto instruktor może skuteczniej dobrać metodę nauk,i znając już Państwa możliwości.
  • Oferujemy możliwość uzyskania certyfikatu po pomyślnym przejściu testu końcowego, lub zaświadczenia o przebyciu kursu.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook