Excel kurs

Excel nauka online to najwygodniejsza i najbardziej efektywna oferta w Polsce. To cykl profesjonalnych kursów, które przygotowaliśmy z myślą o wszystkich zajętych, ceniących sobie czas i wygodę. Łączymy się z osobą szkoloną bezpośrednio i pracjemy często na projektach i zadaniach, które ma wykonać.

Dlaczego my? Naszą firmę i szkoleniowców cechują:

  1. Indywidualne podejście do każdego z Was. Wspólnie ustalamy Waszą gotowość i dostępność, łączymy się online i współdzielimy z Wami pulpit. Dostosujemy liczbę godzin i terminy.
  2. Dostosowujemy poziom zaawansowania szkolenia. Przed rozpoczęciem szkolenia proponujemy spotkanie online, na którym wspólnie przeprowadzimy kilka ćwiczeń, tak abyśmy znali Wasz poziom, znajomość programu i jego narzędzi.
  3. Jesteśmy gotowi na intensywną naukę i spotkania z Wami, a także cotygodniowe spotkania.
  4. Mamy duże doświadczenie i naprawdę fajnych ludzi w zespole.
  5. Po ukończeniu naszego szkolenia otrzymujesz profesjonalny certyfikat.
  6. Nasze szkolenia organizujemy dla osób prywatnych, a także dla firm.
  7. Szkolenia odbywają się w języku polskim i angielskim.

Excel lekcje online podzieliliśmy na trzy poziomy zaawansowania.

Poziomy Excel nauka online:

  • podstawowy – zapoznajemy uczestnika szkolenia z programem, pokazujemy podstawowe narzędzia i opcje programu. Celem tego poziomu jest osiągnięcie przez uczestnika szkolenia swobodnych i pewnych umiejętności w pracy z Excelem na poziomie podstawowym.
  • średnio zaawansowany – dla użytkowników Excela, którzy posiadają już swoje umiejętności, znają program i chcą się rozwijać. Wprowadzamy na bardziej zaawansowany poziom pracy, upewniamy w działaniach. Celem tego poziomu szkolenia jest kontynuowanie nauki na poziomie profesjonalnym.
  • zaawansowany – dla biegłych użytkowników Excela, którzy chcą ugruntować swoje umiejętności i wiedzę, poznać program z jego zaawansowanymi funkcjami, a przede wszystkim zoptymalizować czas pracy.

Excel lekcje online to zoptymalizowana nauka Excela dla każdego.

Codziennie pomagamy opanować Excela pracownikom dużych firm, na różnych szczeblach zawodowych, studentom, a także wszystkim, którzy chcą się go po prostu nauczyć.

Polecamy pozostałe nasze  kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Zapisy na Excel nauka online:

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą ofertą nauki obsługi Excela:

Excel nauka onlineTelefon:
603377273 – Grzegorz Sobótka
Mail: biuro@kurs-excel.pl

 

Dodaj komentarz