Excel lekcje

Excel jest jednym z podstawowych i najczęściej używanych programów w życiu, pracy i szkole. Dlatego zapraszamy na szkolenia z cyklu Excel lekcje. Podniosą Wasze kwalifikacje, ułatwią życie, a dzięki nim zdobędziecie nowe umiejętności, które szybko zaprocentują. Sprawna samodzielna obsługa programu Excel polega na zdolności odnajdywania i stosowania interesujących nas opcji, czyli opcji właściwych dla zadania które chcemy wykonać. Excel obliczy wiele czasochłonnych działań i zorganizuje dane w użyteczną formę. To bywa niezastąpione w pracy, zwłaszcza związanej z księgowością, kadrami, zaopatrzeniem itd. Nie wiesz jak zacząć z arkuszami kalkulacyjnymi? Excel lekcje – pokażemy, poprowadzimy, nauczymy!

Excel lekcje – jak?

W sposób dostosowany indywidualnie do Twoich wymagań, możliwości oraz wiedzy. Oszczędzisz czas, nerwy, jak również unikniesz powielania najczęstszych błędów.

Nasi szkoleniowcy uczą obsługi programu Excel od elementarnych funkcji, po ciekawe triki.

Naukę obsługi programu Excel w formie kursu prowadzimy w formie wykładu przeplatanego przykładami i ćwiczeniami. Zakresy obejmują kurs podstawowy, średnio-zaawansowany i zaawansowany – zależnie od stopnia wiedzy i umiejętności. Jeśli kursantowi zalezy na uzyskaniu certyfikatu umiejętności – zapraszamy do końcowego testu.
Nauka od podstaw, gdzie zakres obejmuje elementarną wiedzę, np. formatowanie komórek, ja też proste i użyteczne wykresy, podstawowe formuły i nieskomplikowane funkcje programu, do poziomu zaawansowanego, obejmującego między innymi powiązane tabele, aktywne wykresy, warunki, pola wyboru itp.
Zakres kursu, liczba godzin może być regulowana zależnie od potrzeb grup i indywidualnych klientów. Przed rozpoczęciem kursu proponujemy krótką rozmowę, aby dobrać odpowiedni dla Ciebie wariant kursu, opracować program szkolenia i dobrać właściwego instruktora.

Co i JAK, czyli podstawowe INFORMACJE

Szkolenia Microsoft Excel prowadzimy w naszej siedzibie w Warszawie, u klientów lub we wcześniej ustalonej lokalizacji. Dopasowujemy się terminami i wymiarem godzinowym do wymagań klientów. Szkolimy w tygodniu, ale też w weekendy i popołudnia. Sugerujemy zajęcia po 4h, aby wykorzystać maksymalną koncentrację odbiorców. Lekcje Excel są prowadzone fachowo i w przyjaznej atmosferze.


Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

Jak nauczyć się ExcelaKONTAKT

Grzegorz Sobótka
603377273
biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz