Excel lekcje

Excel jest jednym z podstawowych i najczęściej używanych programów w życiu, pracy i szkole. Dlatego zapraszamy na szkolenia z cyklu Excel lekcje. Podniosą Wasze kwalifikacje, ułatwią życie, a dzięki nim zdobędziecie nowe umiejętności, które szybko zaprocentują. Sprawna samodzielna obsługa programu Excel polega na zdolności odnajdywania i stosowania interesujących nas opcji, właściwych dla zadania które chcemy wykonać. Excel obliczy za nas wiele czasochłonnych kalkulacji i zorganizuje dane w użyteczną, atrakcyjną wizualnie formę. To bywa niezastąpione w pracy, zwłaszcza związanej z księgowością, kadrami, zaopatrzeniem itd. Nie wiesz jak zacząć z arkuszami kalkulacyjnymi? Excel lekcje – pokażemy, poprowadzimy, nauczymy. Zapraszamy na kurs!

Excel lekcje – jak?

W sposób dostosowany indywidualnie do Twoich wymagań, możliwości oraz wiedzy. Oszczędzisz czas, nerwy, unikniesz powielania naj częstszych błędów. Nasi szkoleniowcy uczą obsługi programu Excel od elementarnych funkcji, po zaawansowane triki.

Obsługa programu Excel w formie kursu prowadzona jest jako wykłady i ćwiczenia. Zakresy obejmują kurs podstawowy, średnio-zaawansowany i zaawansowany – zależnie od stopnia wiedzy i umiejętności.
Nauka od podstaw, gdzie zakres obejmuje elementarną wiedzę, np. formatowanie komórek, proste i użyteczne wykresy, podstawowe formuły i nieskomplikowane funkcje programu, do poziomu zaawansowanego, obejmującego między innymi powiązane tabele, aktywne wykresy, warunki, pola wyboru itp.
Zakres kursu, liczba godzin może być regulowana zależnie od potrzeb grup i indywidualnych klientów. Przed rozpoczęciem kursu proponujemy krótką rozmowę, aby dobrać odpowiedni dla Ciebie wariant kursu.


Zajęcia prowadzimy w małych grupach lub indywidualnie.
Poziom podstawowy, średnio-zaawansowany i zaawansowany,
lub o tematyce dopasowanej do odbiorcy.
W siedzibie naszej firmy, lub u klienta.

INFORMACJE

Szkolenia Microsoft Excel prowadzimy w naszej siedzibie w Warszawie, u klientów lub we wcześniej ustalonej lokalizacji. Dopasowujemy się terminami i wymiarem godzinowym do wymagań klientów. Szkolimy w tygodniu, ale też w weekendy i popołudnia. Sugerujemy zajęcia  po 4h, aby wykorzystać maksymalną koncentrację odbiorców. Lekcje Excel są prowadzone fachowo i w przyjaznej atmosferze.


Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

Jak nauczyć się ExcelaKONTAKT

Grzegorz Sobótka
603377273
biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz