Excel krok po kroku

Zapraszamy każdego zainteresowanego na kurs Microsoft Excel. Mimo, że komputery są już codziennością, to łatwiej jest, gdy uczy nas zawodowy instruktor. Oszczędza to czas, nerwy i pieniądze. Nasze kursy pozwolą uniknąć powielania najczęstszych błędów i żmudnego szukania rozwiązań. Otrzymacie Państwo konieczne informacje, pełne odpowiedzi na kluczowe pytania i efektywnie osiągniecie wyniki. Naukę Excela prowadzimy fachowo i w przyjaznej atmosferze. Nasi szkoleniowcy nauczą Państwa kompleksowej i samodzielnej obsługi Excela – od elementarnych umiejętności, po zaawansowane opcje programu. Przedstawią i wyjaśnią arkusze Excel krok po kroku. Przedstawimy zwięźle teorię, odpowiemy na pytania, przerobimy użyteczne przykłady, powtórzymy problematyczne elementy i wspólnie rozwiążemy kłopotliwe kwestie.

Excel, czyli program obliczeniowy oferowany w pakiecie biurowym MS Office. Jest jednym z podstawowych programów używanych na co dzień, w pracy, w szkole, a nawet w domu. Umiejętność jego obsługi jest jednym z największych atutów  użytkownika Office. Arkusze kalkulacyjne to obliczenia, ale też czytelne grafiki, zorganizowane tabele czy wykresy. Podsumowując: jest to bardzo przydatny program, ale nie mniej skomplikowany.

Excel krok po kroku – jak wyglądają kursy?

Nauka Excela prowadzona jest w formie wykładów i ćwiczeń. Na dwóch poziomach:

  • podstawowym – elementarna wiedzę, np. formatowanie komórek, proste i użyteczne formuły, nieskomplikowane funkcje, ale i te specyficzne dla Excela.
  •  zaawansowanym – obejmuje między innymi tabele przestawne, aktywne wykresy, warunki, listy dynamiczne itp.

Prowadzimy również konsultacje, warsztaty, przygotowujemy  z Excela pod kątem rozmowy kwalifikacyjnej, oraz prowadzimy kursy Excel dla seniorów. Abu dobrać najlepszy program kursu, odpowiedni poziom i właściwego instruktora zapraszamy do korespondencji mailowej.

Zakres, liczba godzin i intensywność może być regulowana wedle potrzeb klienta. Kurs Microsoft Excel prowadzimy w naszej siedzibie w Warszawie, u klienta, lub w uzgodnionych lokalizacjach. Szkolimy różniej liczebności grupy jak i indywidualnie. Szkolimy w tygodniu, ale też popołudniami i weekendy.


Uczestnik naszego szkolenia może otrzymać
spersonalizowany dyplom świadczący o pozytywnym ukończeniu szkolenia.


Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

kursy z Excela Excel dla seniorów Excel dla osób starszych prosty Excel

KONTAKT
603377273 – Grzegorz Sobótka

ZAPISY
biuro@kurs-excel.pl

 

Dodaj komentarz