Excel konsultacje

Excel konsultacje

Excel konsultacje: Jeśli nie wiecie Państwo jak zorganizować szkolenie, bądź w jaki sposób podjąć współpracę w zakresie podnoszenia kwalifikacji pracowników z zakresu arkuszy kalkulacyjnych Excel – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Excel to najpopularniejszy program MS Office, wykorzystywany w każdej branży, bez względu na poziom zaawansowania i model pracy.

Po pierwsze

Spotkajmy się. Chętnie zobaczymy jak wykorzystujecie Państwo MS Excel, na jakich poziomach, w jakich dziedzinach i działach. Przeanalizujemy wspólnie jak można przyspieszyć, a jednocześnie ugruntować umiejętności pracowników w świecie MS Excel. Ustalimy czy i jaka forma może być dla Państwa firmy optymalnie najlepsza. Jesteśmy gotowi znaleźć rozwiązania, które będą dostosowane indywidualnie do Państwa potrzeb. Zastanowimy się wspólnie jakich użyć możliwości arkuszy kalkulacyjnych, by ulepszyć działania w MS Excel.

Po drugie

To nie musi być firma. Fascynuje Cię Excel? Wykorzystujesz go w pracy, a pracodawca nie oferuje kursów. Excel konsultacje są dla Ciebie. Pokarzemy jak zaskoczyć szefa swoimi umiejętnościami, a jednocześnie zobaczysz, jak w prosty i przyjazny sposób możesz wykorzystywać MS Excel na potrzeby domowe, w planowaniu budżetów i innych zobowiązań. Excel to niezastąpione narzędzie do przewidywania nieprzewidzianych wydatków.

Po trzecie

Coś nie działa? Zadzwoń, napisz. Przyjedziemy i sprawdzimy. Przygotujemy dla Ciebie specjalne rozwiązanie wszystkich zapotrzebowań i wątpliwości.

I tak moglibyśmy wymieniać niezliczone możliwości dla spełnienia Państwa potrzeb.

Od wielu lat prowadzimy szkolenia, kursy, konsultacje i warsztaty MS Excel.

Specjalizujemy się w wysokiej obsłudze klientów, którzy mają pewność, że mogą na nas liczyć.

Nasze Excel konsultacje mogą odbywać się indywidualnie, grupowo – w zależności od ilości danej grupy: dla małych, średnich i bardzo dużych grup oraz online czyli zdalnie przy współdzieleniu pulpitu.

Nasze Excel konsultacje przewidziane są dla firm, instytucji oraz osób prywatnych.

Jesteśmy dyspozycyjni i elastyczni. Mamy potężne doświadczenie i głowy pełne pomysłów.

Poznajmy się. Zachęcamy do kontaktu. Razem jesteśmy lepsi. Nie czekaj, przekonaj się sam.

Kontakt

603377273 – Grzegorz Sobótka

Mail: biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz