Excel indywidualnie.

Excel indywidualnie to szkolenia dopasowane do potrzeb ich odbiorcy. Excel indywidualnie to szkolenia również u klienta w domu lub pracy. Mogą to być szkolenia z poziomu podstawowego, średnio zaawansowanego lub zaawansowanego. Excel indywidualnie to również konsultacje polegające na rozwiązywaniu konkretnych problemów.

Excel indywidualnie – jak wyglądają szkolenia?

Forma naszych szkoleń zawsze jest dopasowywana do potrzeb ich odbiorców. Nasi instruktorzy mogą szkolić na wielu poziomach zaawansowania. Szkolimy początkujących, średnio i bardzo zaawansowanych. Jeśli jest to tylko możliwe staramy się pracować na „tabelkach”, z którymi na codzień pracuje osoba szkolona. W ten sposób szkolenia od razu rozwiązują konkretne problemy. Dodatkową zaletą takiej formy szkolenia jest znacznie wyższy poziom przyswajania wiedzy jeśli osoba szkolona pracuje na własnych danych. Nasze szkolenia staramy się przeprowadzać w formie ćwiczeń pokazujących w praktyce zastosowanie funkcji MS Excel. Ilość suchej teorii staramy się ograniczyć do niezbędnego minimum. Indywidualne szkolenia sugerujemy odbywać w miarę możliwości w formie krótkich kilku godzinnych spotkań. W czasie takich indywidualnych spotkań poziom koncentracji bardzo szybko się obniża. Jesteśmy też w stanie przeprowadzić długie i intensywne szkolenie dla osób, które mają na przykład tylko weekend na przyswojenie podstawowego Excela lub nawet elementów z poziomu zaawansowanego.

Excel indywidualnie – gdzie szkolimy?

Szkolenia przeprowadzamy w naszej siedzibie lub w miejscu pracy lub zamieszkania osoby szkolonej. Przeprowadzamy szkolenia na terenie Warszawy i okolic. Jesteśmy też w stanie przeprowadzać szkolenia zdalne.

Excel indywidualnie – dodatki. 

Najcenniejszą rzeczą jaką pozostawiamy po szkoleniu są materiały szkoleniowe w formie ćwiczeń. Takie wykonane już częściowo ćwiczenia są bardzo często najlepszą formą pozwalającą przypomnieć sobie jak działają funkcje poznane na szkoleniu. Dodatkowo w razie potrzeby pomagamy w formie mailowej rozwiązać problemy z codzienną pracą z programem Excel. Oferujemy też możliwość skorzystania z naszego forum, na którym nasi instruktorzy odpowiadają na pytania zadawane przez uczestników naszych kursów.

P1010617

Indywidualne szkolenie MS Excel – kontakt. 

Kontakt w sprawie szkolenia indywidualnego:

Kurs Excel kontakt:

Telefon:

603377273 – Grzegorz Sobótka

Mail: biuro@kurs-excel.pl