Excel dla początkujących

Excel dla początkujących

Proponujemy Państwu przydatny kurs Excel dla początkujących najpopularniejszego programu Microsoft Office – Excel. Excel jest popularnym i praktycznym narzędziem wykorzystywanym w niemalże każdej branży, bez względu na zakres obowiązków. Jest podstawa prac biurowych. Ogrom możliwości do pracy z danymi, jakie daje Excel, analizy i formułowanie, sprawia, że naprawdę warto poznać ten program i ułatwić sobie pracę. Excel jest narzędziem przydatnym również w domowym zarządzaniu finansami i innymi danymi związanymi z praktycznością życia codziennego.

Nasz Excel dla początkujących pozwoli Państwo poznać program, oswoić się w Jego środowisku, a równocześnie przygotować na rozwój i nowe wyzwania w pracy.

Szkolenie Excel dla początkujących nastawione jest na praktykę, by każdy z Państwa oswoił się i zrozumiał zasady działania programu. W trakcie ćwiczeń omawiane są rzeczywiste przykłady wykorzystania funkcji i narzędzi MS Excel. Szkolenie przewiduje dyskusje, możliwość zadawania pytań i gotowość prowadzącego do rozwiązania wszystkich Państwa wątpliwości.

Ze względu na różne potrzeby naszych klientów, jak i całego rynku proponujemy poniższe formy szkolenia Excel dla początkujących

Szkolenie indywidualne. Zapewniające system „instruktor – uczeń”, najbardziej efektywne. Nastawione na jednostkowe potrzeby klienta.

Szkolenie w małych grupach. Dające możliwość wymiany informacji i konsultacji z innymi uczestnikami, a także wspólnego omówienia problematyki, zastosowań oraz jego użycia i przeznaczenia. Excel dla początkujących w małej grupie to bardzo dobry pomysł!

Szkolenia w dużych grupach. Sprecyzowane dla firm, z rzeczywistymi przykładami ćwiczeń z zakresu codziennej pracy. Łączące część teoretyczną z praktyczną.

Szkolenia w bardzo dużych grupach/wykłady. Przeprowadzane w dużych firmach i instytucjach. Zakres materiału ustalany jest z organizatorem szkolenia, by optymalnie dostosować szkolenie do potrzeb szkolonych. Excel dla początkujących dla dużej ilości słuchaczy, w zależności od ich potrzeb również połączy teorię z praktyką.

Szkolenie online. Bardzo wygodne i korzystne dla użytkowników Excel dzięki wykorzystaniu nowych technologii. Połączenie z osobą prowadzącą szkolenie może uwzględniać współdzielenie pulpitu, co pozwala na całkowity kontakt i skupienie się na każdym omawianym module.

Wszystkie proponowane formy szkolenia przewidziane są dla osób prywatnych, a także firm. Wspólnie z Państwem ustalamy dogodny termin, czas realizacji, a także miejsce szkolenia. Excel dla początkujących może odbyć się w każdej lokalizacji.

Zachęcamy do kontaktu

603377273 – Grzegorz Sobótka

Mail: biuro@kurs-excel.pl

Sprawdź również: http://kurs-excel.pl/oferta-kursow-excel/

Mamy w ofercie również inne szkolenia!

http://kursy-photoshop.pl/szkolenie-photoshop-rozne-formy/

http://kurs-corel.pl

http://kurs-autocad.pl

Dodaj komentarz