Excel dla firm

Firma to przede wszystkim ludzie i dane. Mnóstwo danych. Jeszcze więcej danych. Kalkulacje, zaopatrzenie, daty, faktury, ale i urlopy oraz wypłaty. Warto te wszystkie dane trzymać uporządkowane, bezpieczne i mieć możliwość swobodnego i efektywnego korzystania z nich. A co jeśli dodatkowo chcemy być lepiej zorganizowanym, mniej zestresowanym, mniej męczyć się w pracy i zyskać sobie pozytywną ocenę przełożonych? Wtedy warto wiedzieć jak uprościć zadania w pracy. W tym wszystkim pomoże i wyręczy program Excel. A wszystkich chętnych do jego opanowania i stosowania w firmach zapraszamy na kursy kierunkowe „Excel dla firm”.

Nasze kursy Excel dla firm prowadzimy tak, by przedstawić wszystkie potrzebne informacje w sposób zrozumiały i spójny. Uczy jak Excel wyręcza pracowników w czasochłonnych i skomplikowanych działaniach, oferując atrakcyjne wizualnie i czytelnie ujęte efekty. Aby swobodnie używać arkuszy konieczna jest nauka obsługi Excela dostosowana do indywidualnego pracownika. Zatem uczymy Excela krok po kroku. Program na kurs z Excela dla firm dobieramy do potrzeb i możliwości pracowników oraz do profilu przedsiębiorstwa. Dzięki temu nasze szkolenia Excel dla firm poprawiają wydajność pracy.

Kursy Excel dla firm – zakres kursu i poziomyExcel obsługa

  • Podstawowy zapoznaje z programem, które przede wszystkim pozwala opanować funkcje niezbędne do prostych zadań i do przejścia na kolejny poziom.
  • Średnio-zaawansowany doprecyzowany pod kontem zadań, jakie kursant ma wykonywać w pracy. To średniej trudności funkcje, pozwalające sprawnie uzyskać przejrzyste wyniki o dużej użyteczności, jak też sprawne korygowanie błędów.
  • Zaawansowany obejmuje rozbudowane funkcje i metody pracy np. z wykresami interaktywnymi, polami warunkowymi, itp. oraz dopracowaną grafiką. Również unikanie błędów, ale też bardzo sprawne poruszanie się po programie dla uzyskania maksymalnej wydajności pracy. Łączymy je ze szkoleniem Excel w pracy biurowej.

Kursy Excel dla firm prowadzimy też weekendowo i popołudniami. Szkolimy w naszym ursynowskim biurze, siedzibie klienta, lub uzgodnionej lokalizacji. Sugerujemy zajęcia po 4h z przerwą, aby wykorzystać maksymalną koncentrację. Każdy kursant, który pomyślnie przejdzie test końcowy z Excel dla firm otrzyma od nas certyfikat. Test nie jest obowiązkowy, aby ukończyć szkolenie, ale warunkuje wydanie certyfikatu.

Polecamy też pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac


Excel nauka onlineKONTAKT
Grzegorz Sobótka
603377273

ZAPISY
biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz